A labdarúgó NB I 10. fordulójának nyitó mérkőzésén a Debrecen 2–2-es döntetlent játszott a Pakssal. A hazaiak szerezték meg a vezetést a 6. percben, de Simon Attila révén a tolnaiak fordítottak. Molnár Péter kapus hibáját kihasználva aztán összejött az egyenlítés a debrecenieknek a 80. percben. A találkozó során a vendégek vezetőedzőjét, Horváth Ferencet reklamálás miatt elküldték a kispadtól, míg Szakály Péter büntetőt rontott, még az első félidő derekán.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik





