Videó: Van bennem indulat, de nem a játékosok irányába - Bekő
„Ezt a meccset megnyertük, de csak egy pontot adnak érte." „Ilyen meccset csak mi tudunk döntetlenre adni." Ebből a két mondatból is sejthető, hogy mit érzett Bekő Balázs, a Kecskemét vezetőedzője az 1–1-gyel véget ért Budapest Honvéd elleni bajnoki után. Bekő kijelentette, van benne indulat, de nem a játékosok irányába, inkább a kialakult szituáció miatt érez így. Kemenes Szabolcs is frusztrált, a Honvéd kapusa lassan már tévében sem szeretné megnézni a Kecskemét elleni meccseiket, mert még életében nem nyert a KTE ellen.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







