A nemzetközi nőnap alkalmából a kecskeméti és a diósgyőri hölgyszurkolók ingyen tekinthetik meg a március 8-i KTE-Phoenix Mecano–DVTK NB I-es labdarúgó-mérkőzést – tudtuk meg a kecskeméti klub hivatalos honlapjáról.
A belépéshez a regisztrációs jegyet ki kell váltani az adatok megadásával, ami elővételben is megtehető. Az elővételes jegyvásárlásra keddtől lesz lehetőség, a gyermekek és a hölgyek számára szóló ingyenes belépést online nem lehet igényelni – figyelmeztet a kecskemetite.hu.
A mérkőzés szombaton 14 órakor kezdődik a kecskeméti Széktói Stadionban.
Legfrissebb hírek

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos
Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48
Ezek is érdekelhetik






