PMFC: nem adnak el senkit, két-három igazolás várható

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.05.27. 09:57
A labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC ügyvezető igazgatója, Feleki Attila a klub hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában azt mondta, nem szeretnének eladni egy játékost sem, viszont két-három új igazolás várható a nyáron.

„A szurkolókat legjobban érdeklő kérdés persze az első csapat és a célok – idézi a pmfc.hu Feleki Attilát, a pécsiek ügyvezető igazgatóját. – Tulajdonos úrral többször egyeztettem a lehetőségekről és az elképzelésekről, javaslatokról. A legfontosabb, amit ezen fórumon most határozottan kijelenthetek: nem adunk el senkit, akinek élő szerződése van, a csapatot együtt tartjuk! Tudom, mindig vannak szkeptikusok, akik minden mögött valami mást keresnek, de a tulajdonos úr egyértelműen ennek közlésére adott felhatalmazást. Igaz, kaptunk ajánlatokat több játékos kapcsán, de nem tárgyalunk ezekről! Ezen felül két-három játékos érkezésére van esély, de azt el kell mondanom őszintén, nem sztár igazolásokat tervezünk, a költségvetésünk stabilitását meg fogjuk őrizni. Vannak kiszemeltjeink és ezek a tárgyalások már a héten elkezdődhetnek. Őszintén bízom benne, hogy tudunk előrelépni az utánpótlás területén a feltételrendszer javításában, tervezünk további pályaépítéseket, világításokat és fontos lenne, hogy sikerüljön megfelelően stabil csapatot továbbépítenünk az NB I-ben is.”Feleki Attilát, a pécsiek ügyvezető igazgatóját. – Tulajdonos úrral többször egyeztettem a lehetőségekről és az elképzelésekről, javaslatokról. A legfontosabb, amit ezen fórumon most határozottan kijelenthetek: nem adunk el senkit, akinek élő szerződése van, a csapatot együtt tartjuk! Tudom, mindig vannak szkeptikusok, akik minden mögött valami mást keresnek, de a tulajdonos úr egyértelműen ennek közlésére adott felhatalmazást. Igaz, kaptunk ajánlatokat több játékos kapcsán, de nem tárgyalunk ezekről! Ezen felül két-három játékos érkezésére van esély, de azt el kell mondanom őszintén, nem sztár igazolásokat tervezünk, a költségvetésünk stabilitását meg fogjuk őrizni. Vannak kiszemeltjeink és ezek a tárgyalások már a héten elkezdődhetnek. Őszintén bízom benne, hogy tudunk előrelépni az utánpótlás területén a feltételrendszer javításában, tervezünk további pályaépítéseket, világításokat és fontos lenne, hogy sikerüljön megfelelően stabil csapatot továbbépítenünk az NB I-ben is.”

 

Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
3 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
10 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
11 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18
Ezek is érdekelhetik