Paks: a gólkirály Simon Attilával még nem tárgyaltak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.21. 08:14
A labdarúgó NB I-ben a 2013–2014-es szezonban társgólkirályi címig jutott, azóta megnősült, így kerek a világ a paksi csatár, Simon Attila számára. Leszámítva, hogy még nem tudja, hol folytatja a pályafutását a hamarosan kezdődő új idényben...   

„Fontos nap volt június tizennegyedike az életemben, hiszen megnősültem – válaszolta a hogylétét firtató kérdésre a Nemzeti Sportnak Simon Attila. – Nagyot buliztunk, jól éreztük magunkat, azt azonban nem mondanám, hogy megváltozott az életem. Legfeljebb papírom van róla, hogy házasember vagyok... Most, amikor beszélünk, éppen a Balatonnál vagyunk egy baráti társasággal. Úgy érzem, sikerült kipihennem az idény fáradalmait. Június harmincadikáig szerződésem van a paksi klubbal, vagyis egyértelmű, hogy ott leszek az első edzésen. A folytatásról azonban nem tudok mit mondani, egyelőre minden képlékeny."

Adja magát a kérdés, hogy állnak a tárgyalások a klubjával a hosszabbításról?

„Nem volt még beszélgetés közöttünk – mondta Simon, majd hozzátette: – Hétfőn ott leszek az edzésen, és azt gondolom, szót ejtünk a folytatásról."

Úgy tűnik, mostanában ez dívik, hogy a klubok nem sietik el a tárgyalásokat a gólkirályaikkal, hiszen nemrég az NB II legeredményesebb játékosa, Bajzát Péter is arról beszélt, hogy még nem is tárgyaltak vele a nyíregyházi vezetők a hosszabbításról, majd egy-két napra rá bejelentették a megegyezést.

„Szívesen kötnék két-három évre szóló szerződést, nem szeretnék újra olyan időszakot magamnak, mint amikor minden téli és nyári átigazolási időszakban költözni kellett. Úgy hiszem, az előző bajnoki évad a bizonyíték arra, hogy ha egy helyen vagyok és bíznak bennem, a teljesítményem is megfelelő" – beszélt részletesebben a jövőjéről Simon.

A CSATÁR A NEMZETI SPORT SZOMBATI SZÁMÁBAN MEGJELENT TELJES INTERJÚBAN RÉSZLETESEN BESZÉL A LEGUTÓBBI SZEZONJÁRÓL, ÉS KITÉR AZ IRÁNTA ÉRDEKLŐDŐ ÚJPESTRE IS!

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS AZ MVM-PAKSI FC-NÉL
Érkezők: Bertus Lajos (Puskás Akadémia), Eppel Márton (MTK – kölcsönből vissza), Heffler Norbert (Sopron – kölcsönből vissza)
Távozott/távozhat: Bori Gábor (DVTK), Csernyánszki Norbert (?), Éger László (visszavonul), Simon Attila (?), Windecker József (Győri ETO – kölcsönből vissza?)
Kiszemeltek:

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
19 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:38

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik