NB I: döntött az MLSZ, a Kecskemét nem igazolhat
A Kecskeméti TE nem igazolhat játékost a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának keddi döntése értelmében, amíg nem rendezi a Rajczi Péterrel szembeni tartozását.
A testület egyúttal 200 ezer forintos pénzbírságot is kiszabott a klubra, mert nem teljesítette szerződésben vállalt kötelezettségét a csatárral szemben.
A Kecskemét a tizedik helyen végzett az előző szezonban.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







