PMFC: lejárt a szerződése, de újból aláírt a pécsiekhez

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.07.16. 12:35
A labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC hivatalosan bejelentette Fröhlich Roland szerződtetését.



Mint ismert,
Fröhlich az előző idényben is a pécsieket erősítette, ám a szezon végén lejárt a szerződése, s úgy volt, hogy az újonc Dunaújvároshoz kerül. Fröhlich végül azonban mégis visszatért Pécsre, s kétéves megállapodást kötött a klubbal. A vasárnapi, Pandurii elleni felkészülési mérkőzésen csereként már pályára is lépett Véber György csapatában.

Mint ismert,
Fröhlich az előző idényben is a pécsieket erősítette, ám a szezon végén lejárt a szerződése, s úgy volt, hogy az újonc Dunaújvároshoz kerül. Fröhlich végül azonban mégis visszatért Pécsre, s kétéves megállapodást kötött a klubbal. A vasárnapi, Pandurii elleni felkészülési mérkőzésen csereként már pályára is lépett Véber György csapatában.

„Jó érzéssel írtam alá, hiszen otthonomként tekintek Pécsre, szeretek a klubnál lenni. Nem szakadtam el teljesen a PMFC-től, folyamatosan kerülgettük egymást, pár napja pedig Győri János ügyvezető sokadik hívása után sikerült megegyeznünk mindenről a szerződésemmel kapcsolatban. A felkészüléssel nem vagyok elmaradva, hol egyedül, hol alacsonyabb osztályú együttesekkel készültem. Jó erőben érzem magam és nagyon várom az új szezont. Nagyjából együtt maradt a tavalyi csapat gerince, ezért szerintem a ránk jellemző szép játékot idén is állandósítani tudjuk. Ugyanakkor nagyon szeretnék végre egy eredményes és sérülésmentes szezont magamnak” – idézi a pmfc.hu Fröhlich Rolandot.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PÉCSI MFC-NÉL
Érkezők: Fröhlich Roland (lejárt szerződés után újra aláírt), Heffler Norbert (Paksi FC, legutóbb Sopron), Holczer Ádám (Kozármisleny– kölcsönből vissza), Pölöskey Péter (DVSC – kölcsön után végleg),
Távozott/távozhat: Bailo Dávid (ZTE), Fodor Ferenc (Nyíregyháza), Koller Krisztián (Nyíregyháza), Milan Perics (szerb, Videoton – kölcsönből vissza), Steer Bence (?), Városi Viktor (Haladás), Zsdrál Miroszláv (Kaposvár)
Kiszemeltek: Davor Bratic (horvát, Kastrioti – Albánia, próbajáték), Lázok János (Paks), Simon Attila (Paks), Sós Bence (DVSC), Vermes Krisztián (szabadon igazolható, legutóbb Mezőkövesd)

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
2 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
12 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
19 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
20 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik