DVSC: Dombi Tibor rosszul lett, edzésről vitték kórházba

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.09.30. 19:13
null
Kórházba került Dombi Tibor, de a vizsgálatok után haza engedték (Fotó: NS-archív)
A hajdupress.hu arról számolt be, hogy a DVSC-Teva labdarúgócsapatának karizmatikus játékosa, Dombi Tibor rosszul lett a mai edzésen, és kórházba is szállították.

 

A 40 éves szélső vérnyomása vészesen ingadozott, vércukra lezuhant, gyomorpanaszai voltak, állítólag még az eszméletét is elvesztette.

Társai a pallagi edzőcentrumban nagyon megijedtek, először infarktusra gyanakodtak. Dombit a debreceni klinikára szállították.

A Nemzeti Sport elérte Dombi Tibort, aki a kórházban a leleteire várt.

„Hú, nagyon rosszul lettem – idézte fel a történteket a 35-szörös válogatott szélső. – Éhes voltam, gyorsan ettem két almát és egy szendvicset, aztán éreztem, hogy baj van. Lefektettek, kaptam egy vérnyomáscsökkentőt, de nem lett jobb a helyzet: az egyik pillanatban szörnyű melegem volt, aztán vacogtam, úgy fáztam, majd megint melegem lett. Kijött a mentő, de addigra hánytam egyet, és utána jobban lettem. Behoztak a Klinikára, alaposan megvizsgáltak, eddig minden lelet negatív, de egy eredményre még várni kell. De most már nincs baj, azt hiszem, túl vagyok a nehezén, de az tényleg nagyon nehéz volt – még soha nem éreztem magam ennyire rosszul.”

A dvsc.hu beszámolója szerint nincs nagy baj:Dombi Tibor leletei rendben vannak, korábbi panaszai elmúltak, és kedd este már haza is engedték.

Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Megvannak az ETO, a Fradi, a Debrecen és a Paks lehetséges 2. fordulós ellenfelei

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:03

NS-infó: Szűcs Tamást a portugál élvonal 5. helyezettje szerződtetheti

Labdarúgó NB I
2026.06.14. 00:54

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03

Anyagi és szakmai okok miatt nem indul a Debrecen a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.06.11. 15:43

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

A DVSC izraeli-magyar védőt szerződtetett

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 17:22
Ezek is érdekelhetik