Győr: Tarsoly Csaba lemondott díszpolgári címéről
A gyorplusz.hu információi szerint Tarsoly Csaba, az NB I-ben szereplő Győri ETO labdarúgócsapatának és stadionjának tulajdonosa lemond díszpolgári címéről.
Tarsoly a futballisták bajnoki győzelmének elismeréseként, sportszervezői tevékenységéért a város közgyűlésének egyöntetű döntése alapján 2013-ban díszpolgári címet kapott.
A Quaestor tulajdonosa a gyorplusz.hu információja szerint írásban tájékoztatta Borkai Zsolt polgármestert, hogy a kialakult helyzetre – a Győri ETO NB I-es labdarúgócsapata mögött is álló Quaestor Csoport hétfőn öncsődöt jelentett, így bizonytalanná vált a Rába-parti klub jövője – való tekintettel lemond díszpolgári címéről.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







