Győr: Tarsoly Csaba lemondott díszpolgári címéről

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.03.12. 14:11
A gyorplusz.hu információi szerint Tarsoly Csaba, az NB I-ben szereplő Győri ETO labdarúgócsapatának és stadionjának tulajdonosa lemond díszpolgári címéről.

Tarsoly a futballisták bajnoki győzelmének elismeréseként, sportszervezői tevékenységéért a város közgyűlésének egyöntetű döntése alapján 2013-ban díszpolgári címet kapott.

A Quaestor tulajdonosa a gyorplusz.hu információja szerint írásban tájékoztatta Borkai Zsolt polgármestert, hogy a kialakult helyzetre – a Győri ETO NB I-es labdarúgócsapata mögött is álló Quaestor Csoport hétfőn öncsődöt jelentett, így bizonytalanná vált a Rába-parti klub jövője – való tekintettel lemond díszpolgári címéről.

 

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Tarsoly Csaba elmondta a verzióját az ETO Park eladásáról

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 16:08

„Azt akarták, hogy adjam el életem egyik legjelentősebb művét” – Tarsoly Csaba az ETO Parkról

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 14:54

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35
Ezek is érdekelhetik