MLSZ: tudomásul vették Tarsoly Csaba lemondását
Egyik lemondás a másik után. Azok után, hogy a Győri ETO FC első embere, Tarsoly Csaba úgy határozott, visszaadja a várostól 2013-ban kapott díszpolgári címet, a kialakult helyzetre való tekintettel a Magyar Labdarúgó-szövetség elnökségében betöltött tisztségétől is megválik. Döntését már bejelentette, az MLSZ tudomásul vette.
Az április 2-i küldöttközgyűlésen dől el, ki lesz Tarsoly Csaba utódja – a klubvezetők minapi egyeztetésén felvetődött, hogy a Videoton tulajdonosa, Garancsi István legyen a testület tagja.hogy a Videoton tulajdonosa, Garancsi István legyen a testület tagja.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik






