Ligakupa: le kellett cserélni a bírót a Vidi-Lokin
Sérülés miatt le kellett cserélni Bognár Tamás játékvezetőt a Videoton FC–DVSC-Teva labdarúgó Ligakupa-mérkőzésen.
Bognár a 19. percben rosszul lépett, le kellett támogatni a pályáról, helyére Szilasi Szabolcs tartalék játékvezető állt be. A pálya széli első diagnózis szerint Bognár Tamás vádliszakadást szenvedett.
A VIDEOTON–DVSC LIGAKUPA-MÉRKŐZÉS ÉLŐ, SZÖVEGES TUDÓSÍTÁSÁT ITT OLVASHATJÁK!
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





