NB I: a hajrákban kapott három gólt a Pécs Győrben
A labdarúgó NB I 29. fordulójában a Győri ETO 3–0-ra legyőzte a Pécsi MFC csapatát. A hazaiak az első félidő hosszabbításában Priskin Tamás találatával szereztek vezetést, majd a meccs hajrájában előbb Pátkai Máté szerzett újabb gólt, végül Priskin állította be a végeredményt 11-esből.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







