NB I: Három-nullával kellett volna fordulnunk - Kondás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.05.02. 16:16
A labdarúgó NB I 26. fordulójában a Videoton 2–1-re legyőzte idegenben a Debrecent, s ezzel újabb nagy lépést tett a bajnoki cím elnyerése felé. A találkozó után Kondás Elemér elmondta, 3–0-ra kellett volna vezetnie csapatának, míg Joan Carrillo úgy fogalmazott, büszke játékosaira.

„Annak következménye a vereség, hogy ellenfelünk a semmiből szerzett két gólt – mondta Kondás Elemér, a DVSC vezetőedzője a Duna Televíziónak. – Jól kezdtük a mérkőzést, rengeteg helyzetünk volt, köztük százszázalékosak is, ezeket azonban nem jól használtuk ki. Három-nullával kellett volna fordulni, ehelyett nulla-egy lett. Utána ismét pontrúgásból kaptunk fejes gólt, de ezt követően sem adtuk fel, próbáltunk változtatni, meg is voltak a helyzeteink, gólt is lőttünk, az utolsó pillanatig nyílt maradt a találkozó. A csapat jól játszott, volt egy időszak, amikor meg tudtak minket bontani, ám összességében remek meccset láthatott a közönség.” Kondás Elemér, a DVSC vezetőedzője a Duna Televíziónak. – Jól kezdtük a mérkőzést, rengeteg helyzetünk volt, köztük százszázalékosak is, ezeket azonban nem jól használtuk ki. Három-nullával kellett volna fordulni, ehelyett nulla-egy lett. Utána ismét pontrúgásból kaptunk fejes gólt, de ezt követően sem adtuk fel, próbáltunk változtatni, meg is voltak a helyzeteink, gólt is lőttünk, az utolsó pillanatig nyílt maradt a találkozó. A csapat jól játszott, volt egy időszak, amikor meg tudtak minket bontani, ám összességében remek meccset láthatott a közönség.”

„Nagyon jó mérkőzést láthattak a nézők. Tudtuk, hogy a Debrecen kiváló csapat, ezt meg is mutatta a mai nap folyamán – mondta Joan Carrillo, a Videoton vezetőedzője. – Rengeteg helyzetet dolgozott ki a két együttes, mi kettőt, ők pedig csak egyet értékesítettek. Voltak kihagyott ziccereink is, azonban örülök, hogy ennyiszer a kapussal szembe tudtunk kerülni. Büszke vagyok a fiúkra, hiszen a Videoton tizennégy éve nem tudott nyerni Debrecenben. Most ezt végre sikerült megtörnünk.”

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik