NB I: Miriuta maradna, de ha nem kell, külföldre megy
„Magyarországon szeretnék maradni” – mondta az NSO Tv kérdésére a győriek vezetőedzője. A csődeljárás alatt álló Győri ETO FC hivatalos honlapján bejelentette, nem tud megfelelni a licencszabályoknak, így a következő szezontól nem indul az NB I-ben. Miriuta a csapat Haladás elleni 3–2-es győzelme után beszélt érzéseiről, jövőbeli terveiről és győri kötődéséről.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






