Alig ért véget a szezon, a Debreceni VSC labdarúgói számára már június közepén elkezdődött az új idény. A hajdúságiak már túl vannak az első felkészülési mérkőzésükön is a Ferencváros ellen, és gőzerővel készülnek a csütörtöki, Szutjeszka Niksics elleni Európa-liga-találkozóra. Az NSO Tv riportja.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






