A legutóbbi derbin, a Ferencváros–Újpest összecsapáson a zöld-fehérek 2–0-ra nyertek. Hajnal Tamás gólt szerzett és győztes csapat tagja volt, mégis volt számára üröm is az örömben – azon a találkozón sérült meg. A középpályás és Thomas Doll a FradiMédiának nyilatkozott a szombati, újpesti találkozó előtt.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






