Az NB I-ben szereplő DVSC-Teva labdarúgócsapata szép számmal dolgozott ki gólszerzési lehetőségeket hazai pályán a szezonban, de a Nagyerdei Stadionban játszott öt bajnokin a Loki csak három gólig és egy győzelemig jutott. Miért szerez kevés gólt a gárda? Mit gondolnak erről a játékosok és a vezetőedző? Utánajártunk!
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






