Vidi: a hétvégén megsérültek, de hamarosan visszatérnek

2015.10.20. 17:28
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton két játékosa, Stopira és Simon Ádám sérülése sem súlyos, hamarosan mind a ketten visszatérnek.

A Honvéd elleni, hétvégi mérkőzés első félidejében Stopira hagyta el a játékteret, míg a második játékrész elején Simon Ádám bicegett le a pályáról.

„Stopira combizma meghúzódott, jelenleg fizikoterápiás kezelést kap. Alighanem a jövő héttől már ismét teljes értékű munkát végezhet. Simon Ádám kisebb sérülésekkel bajlódott, ő azonban már ezen a héten is teljes intenzitással készül együtt a csapattal” – mondta a vidi.hu-nak Kovács Tibor csapatorvos.

Legfrissebb hírek

Stopira: Megmutattuk a világnak, hogy nem nézelődni érkeztünk a tornára

Foci vb 2026
2026.06.17. 11:11

Stopira: Nem bocsátottam volna meg magamnak, ha kimaradok ebből a csodából

Foci vb 2026
2026.06.17. 10:45

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

Portugál Kupa: Stopira a 112. percben eldöntötte a Sporting elleni döntőt

Minden más foci
2026.05.24. 21:30

Stopira elárulta, a méltó részvételnél is többre vágynak a futball-vb-n

Foci vb 2026
2026.05.24. 12:40

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik