NB I: döntetlennel zárult az újpesti ezüstrangadó
Nem bírt egymással az Újpest és a DVSC (1–1) a labdarúgó NB I 22. fordulójának szombati rangadóján. A tabellán második és harmadik együttes összecsapásán a vendégek kerültek előnybe az első félidőben Szakály Péter büntetőből szerzett góljával, de a házigazda a hajrában egyenlített Lencse László tizenegyesével.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






