NB I: Urbányi visszatért, és az akadémiai rendszert dicséri
Urbányi István legutóbb a 2010–2011-es szezonban, Kecskeméten dolgozott az NB I-ben. Az élvonalba újoncként feljutó Gyirmót új vezetőedzőjét az azóta eltelt változásokról, az amerikai kansasi kalandról és a 12 csapatos NB I-ről kérdeztük.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






