Videoton: Simek Péter visszatért Székesfehérvárra

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.01.10. 13:14
A Videoton hivatalos honlapján bejelentette, Simek Péter, a klub korábbi labdarúgója lett az U17-es csapat vezetőedzője.

A 37 éves szakember a Videotonban lett profi futballista, majd 2005 és 2009 között is Székesfehérváron játszott. Emellett megfordult a Gázszernél, a Vasasnál, az Újpestnél és a REAC-nál is.

Simek Péter legutóbb az UTE-nál dolgozott utánpótlástrénerként.

„November környékén keresett meg Kovács Zoltán [a Videoton sportigazgatója – a szerk.] azzal a kérdéssel, hogy lenne-e kedvem a Vidi U17-es csapatát irányítani, mivel Kuttor Attila és Horváth Gábor távozásával ideiglenesen Toldi Gábor az edző, és szeretnének végleges megoldást találni – idézi a vidi.hu Simek Pétert. Nagyon örültem a felkérésnek, azt gondolom, rengeteg érv szólt amellett, hogy elvállaljam a munkát. Bakonycsernyei, falusi legényként indultam a foci rögös útjára és a Vidi a nevelőegyesületem, 13 éves koromban kezdtem el itt játszani, még a Serdülő II-ben. A felnőttcsapatig másztam fel a ranglétrán, és annak ellenére, hogy később több helyen is megfordultam, az igazi otthon nekem mindig is Székesfehérvár volt. Hétfőn találkoztam a csapattal, de ez a hét azért még az ismerkedés jegyében fog telni. Minden tudásomat szeretném átadni a srácoknak, a hosszú távú cél pedig természetesen az, hogy minél többükből profi labdarúgó legyen és felkerüljenek a Vidi felnőtt keretébe. Szeretnénk kiharcolni a bennmaradást, de nem vagyunk könnyű helyzetben, hiszen a mi tabellánk mellett az U16-os csapat eredményei is számítanak. Nem rendelünk mindent alá ennek, mert úgy gondoljuk, a játékosok fejlődése sokkal fontosabb.”

A Videoton U17-es együttese a nyolccsapatos élvonalbeli bajnokságban fél távnál az utolsó helyen áll, tizennégy forduló alatt mindössze tizenegy pontot gyűjtött.

Simek érkezésével Toldi Gábor az NB III-as és az U19-es gárda mellett dolgozik a jövőben.



Simek Péter legutóbb az UTE-nál dolgozott utánpótlástrénerként.

„November környékén keresett meg Kovács Zoltán [a Videoton sportigazgatója – a szerk.] azzal a kérdéssel, hogy lenne-e kedvem a Vidi U17-es csapatát irányítani, mivel Kuttor Attila és Horváth Gábor távozásával ideiglenesen Toldi Gábor az edző, és szeretnének végleges megoldást találni – idézi a vidi.hu Simek Pétert. Nagyon örültem a felkérésnek, azt gondolom, rengeteg érv szólt amellett, hogy elvállaljam a munkát. Bakonycsernyei, falusi legényként indultam a foci rögös útjára és a Vidi a nevelőegyesületem, 13 éves koromban kezdtem el itt játszani, még a Serdülő II-ben. A felnőttcsapatig másztam fel a ranglétrán, és annak ellenére, hogy később több helyen is megfordultam, az igazi otthon nekem mindig is Székesfehérvár volt. Hétfőn találkoztam a csapattal, de ez a hét azért még az ismerkedés jegyében fog telni. Minden tudásomat szeretném átadni a srácoknak, a hosszú távú cél pedig természetesen az, hogy minél többükből profi labdarúgó legyen és felkerüljenek a Vidi felnőtt keretébe. Szeretnénk kiharcolni a bennmaradást, de nem vagyunk könnyű helyzetben, hiszen a mi tabellánk mellett az U16-os csapat eredményei is számítanak. Nem rendelünk mindent alá ennek, mert úgy gondoljuk, a játékosok fejlődése sokkal fontosabb.”

A Videoton U17-es együttese a nyolccsapatos élvonalbeli bajnokságban fél távnál az utolsó helyen áll, tizennégy forduló alatt mindössze tizenegy pontot gyűjtött.

Simek érkezésével Toldi Gábor az NB III-as és az U19-es gárda mellett dolgozik a jövőben.

Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:59

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00
Ezek is érdekelhetik