Mezőkövesd: a balhátvéd nem hosszabbít, távozik – hivatalos

2018.06.15. 08:01
Elhagyja a labdarúgó NB I legutóbbi kiírásában 9. helyen végző Mezőkövesdet Gohér Gergő.

A 31. születésnapját szombaton ünneplő balhátvéd 2016 nyarán a másodosztályú Soroksártól igazolt a Kövesdhez. Első idényében alapembernek számított, a 2017–2018-as szezonban viszont sérülések hátráltatták, csupán négy bajnoki mérkőzésen jutott szóhoz.

A Mezőkövesd honlapján az áll, a játékos és a klub közösen döntött arról, hogy nem hosszabbítják meg Gohér június végén lejáró szerződését.

„Két nagyon szép évet követően távozom Mezőkövesdről. Június harmincadikán lejár a klubbal kötött szerződésem, és a vezetőkkel történt beszélgetések után kölcsönösen úgy döntöttünk, hogy egy másik klubban folytatom nyártól a pályafutásomat. Tudom és érzem, hogy több van bennem, és ezt egy új klubban több játéklehetőség mellett szeretném kihozni magamból. Nagyon szép emlékekkel távozom Mezőkövesdről, bármikor örömmel térek vissza a városba. Köszönöm a szurkolók támogatását, és egyben sok sikert kívánok a csapatnak a következő szezonra” – idézi a kövesdiek honlapja a korábban többek között a DVTK-ban, a Honvédban és a Puskás Akadémiában is futballozó védőt.

A Mezőkövesd honlapján az áll, a játékos és a klub közösen döntött arról, hogy nem hosszabbítják meg Gohér június végén lejáró szerződését.

„Két nagyon szép évet követően távozom Mezőkövesdről. Június harmincadikán lejár a klubbal kötött szerződésem, és a vezetőkkel történt beszélgetések után kölcsönösen úgy döntöttünk, hogy egy másik klubban folytatom nyártól a pályafutásomat. Tudom és érzem, hogy több van bennem, és ezt egy új klubban több játéklehetőség mellett szeretném kihozni magamból. Nagyon szép emlékekkel távozom Mezőkövesdről, bármikor örömmel térek vissza a városba. Köszönöm a szurkolók támogatását, és egyben sok sikert kívánok a csapatnak a következő szezonra” – idézi a kövesdiek honlapja a korábban többek között a DVTK-ban, a Honvédban és a Puskás Akadémiában is futballozó védőt.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A MEZŐKÖVESD ZSÓRYNÁL
Érkezők: Nagy Richárd (Vác FC), Szappanos Péter (ZTE FC), Vajda Sándor (Balmazújváros)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Csirmaz István (Szolnoki MÁV, ?), Murai Márk (Kazincbarcika, ?), Peter Sulek (szlovák, MFK Karviná – Csehország, ?),
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók: Bognár István (MTK Budapest), Gohér Gergő (lejár a szerződése, szabadon igazolható)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: –

Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
3 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
10 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
11 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18
Ezek is érdekelhetik