Puskás Akadémia: távozik a magyar válogatott középpályás

2018.08.30. 09:42
null
Márkvárt Dávid (18) a Puskás Akadémiából lett válogatott, de három év után távozik Felcsútról (Fotó: archív)
A Nemzeti Sport információi szerint Márkvárt Dávid és Molnár Gábor sem tagja már a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia keretének. 

 

A Nemzeti Sport a csakfoci.hu-hoz hasonlóan úgy értesült, hogy a háromszoros válogatott Márkvárt Dávid, valamint Molnár Gábor távozott az NB I-ben hat forduló után nyeretlen, 11. helyezett Puskás Akadémiától.

Úgy tudjuk, mindkét játékos iránt érdeklődik a Diósgyőr, Molnárt a Mezőkövesd is vinné – ő éppen onnan igazolt tavaly Felcsútra.

Ugyanakkor, mint arról szerdán beszámoltunk, középpályást igazolt a Puskás Akadémia, egy évre kölcsönvette Benedik Miocot, a horvát élvonalban szereplő NK Osijek védekező középpályását.

Változás lehet továbbá a csatársorban is, a hírek szerint a mali támadó, Ulysse Diallo sem biztos, hogy marad Felcsúton.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL**
Érkezők: Bacsana Arabuli (grúz, Balmazújváros), Ezekiel Isoken Henty (nigériai, Videoton – kölcsön után végleg), Kiss Tamás (Haladás), Szolnoki Roland (Videoton), Ján Vlasko (szlovák, Spartak Trnava – Szlovákia)
Kölcsönbe érkezők: Benedik Mioc (horvát, NK Osijek – Horvátország)
Kölcsönből visszatérők: Bokros Szilárd (Csákvár), Csilus Ádám (Nyíregyháza Spartacus)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek: Ganbold Ganbayar (mongol)
Kiszemeltek:
Távozók: Stipe Bacelic-Grgic (horvát, NK Slaven Belupo – Horvátország), Ivor Horvat (horvát, csákvári kölcsön után szabadon igazolható), Denis Klinar (szlovén, NK Maribor – Szlovénia), Márkvárt Dávid, Patrick Mevoungou (kameruni, Mezőkövesd), Molnár Gábor, Polonkai Attila (csákvári kölcsön után visszavonult), Rétyi Tamás (csákvári kölcsön után Cegléd), Tar Zsolt (csákvári kölcsön után ETO FC Győr), Tóth Keve (Vasas), Vanczák Vilmos (visszavonult)
Kölcsönbe távozók: Csilus Ádám (Csákvár), Ezekiel Isoken Henty (nigériai, NK Osijek – Horvátország), Madarász Márk (ZTE FC), Oroszi Dániel (Csákvár), Antonio Perosevic (horvát, al-Ittihad Kalba – Arab Emírségek), Prosser Dániel (Sepsi OSK – Románia), Szécsi Márk (Debreceni VSC), Tóth Balázs (Csákvár)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
16 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:38

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 16:51

Magyar Zsolt a több játéklehetőség reményében írt alá a Csíkszeredához

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 07:01

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26
Ezek is érdekelhetik