
Filip távozik a Lokitól (Fotó: dvsc.hu)
Közös megegyezéssel szerződés bontott a Debreceni VSC román labdarúgójával, Ioan Filippel – jelentette be a klub a hivatalos honlapján.
Távozik a DVSC-től Ioan Constantin Filip, akivel a debreceni klub csütörtökön közös megegyezéssel szerződést bontott.
A 29 éves román középpályás 2016 augusztusában igazolt a Lokihoz. Az elmúlt két és félévben 43 NB I-es mérkőzésen lépett pályára. Az idei szezonban már nem fért be az első csapatba (a DVSC II-ben játszott két bajnokit a megyei I. osztályban), így a felek a távozás mellett döntöttek.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






