Várhidi: Én segíteni akarok, de úgy érzem, itthon nem akarnak fejlődni

B. L.B. L.
2020.03.19. 14:07
null
„Az eredményeim is bizonyítják, nem vagyok olyan rossz szakember, hogy a magyar focinak ne legyen rám szüksége” (Fotó: NS-archív)
Tavaly november óta nem tud elhelyezkedni, de továbbra is a labdarúgásban képzeli el jövőjét Várhidi Péter, a magyar válogatott korábbi kapitánya – derül ki a Bors cikkéből.

 

A lapnak adott nyilatkozatában Várhidi elmondta, az azóta csődbe ment NB III-as Ózdi Kohásznál tarthatatlan volt a helyzet, és bár télen több másod- és harmadosztályú csapatnál vetődött fel a neve, ezekből végül nem lett semmi.

„Bár most csapat nélkül vagyok, vállalkozásom sincs már, és a vírus miatt a televíziós munkám is szünetel, nem aggódom. Tavasszal sok az edzőváltás, már lehet, hogy csapatom is lenne, ha a járvány nem szólt volna közbe” – idézi a Bors Várhidi Péter szavait.

A korábbi kapitány saját futballiskolában is gondolkodott, de elmondása szerint nincs szabad létesítmény erre.

„Több klubnál próbálkoztam területet kérni ennek az elindításához, többek között az ETO-nál is, mert jelenleg Győrben élek, de folyamatosan falakba ütköztem. Én segíteni akarok, de úgy érzem, itthon nem akarnak fejlődni. Pedig a magyar focit az alapoktól kellene megreformálni. A felnőtt focisták képzettségén már nem lehet változtatni. Az eredményeim is bizonyítják, nem vagyok olyan rossz szakember, hogy a magyar focinak ne legyen rám szüksége” – mondta a korábbi újpesti tréner.

Legfrissebb hírek

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
1 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

Időutazás a szocializmus lábától Isten kezéig – vb-videók

Minden más foci
2026.06.22. 18:04

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik