NB I: Horvátországban készül fel a tavaszi idényre a Budafok

2021.01.03. 09:43
null
A Budafok a 11. helyről várja a január végi rajtot (Fotó: Szabó Miklós)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budafok a hivatalos honlapján közölte, hogy a csapat január 6-án Horvátországba utazik edzőtáborozni, ahol több külföldi ellenféllel is megmérkőzik.

 

A játékosok, a szakmai stáb, valamint a klub dolgozói január 3-án találkoznak először, s az első napokban mindenkire koronavírusteszt vár.

Miután a futballisták átestek az orvosi vizsgálatokon, az együttes január 6-án, szerdán Horvátországba megy, ahol megkezdi a felkészülést a tavaszi idényre.

A kéthetes umagi összetartás során – a tervek szerint – három felkészülési meccset játszik a Budafok. Január 9-én a cseh élvonalbeli 1. FC Slovácko, január 12-én a szlovén első osztályban szereplő Koper, január 15-én pedig a horvát bajnoki bronzérmes HNK Rijeka lesz a magyar csapat ellenfele – olvasható a közleményben.

A bajnokságban 15 mérkőzés után 15 ponttal kieső helyen található budafoki gárda január 20-án tér haza Umagból és a hétvégén már bajnoki találkozón fogadja az MTK-t.

Legfrissebb hírek

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
20 perce

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
1 órája

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
23 órája

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 19:38

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:12

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 21:50

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21
Ezek is érdekelhetik