Hivatalos: az Újpest Branko Pauljevics távozását is bejelentette

Elköszönt játékosától az Újpest (Fotó: Török Attila, archív)
Folytatja a keretátalakítást a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest, amely immár kilencedik távozóját jelenti be az elmúlt nyolc napban. Ezúttal Branko Pauljevicstől köszönt el a klub, aki két Magyar Kupát nyert a csapattal hét év alatt.
Branko Pauljevics összesen hét idényt töltött Újpesten. Ez idő alatt 239 mérkőzésen lépett pályára, s 8 gólt, valamint 20 gólpasszt hozott össze. Legnagyobb sikere a lila-fehérekkel, hogy két alkalommal is elhódította a Magyar Kupát.
Mint ismert, az Újpest az elmúlt napokban már nyolc játékost is megnevezett, aki távoznak a klubtól. A névsor: Luca Mack, Stefan Jevtoszki, Dzenan Burekovic, Jorgosz Anculasz, Albi Doka, Franklin Sasere, Heinz Mörschel és Kiss Tamás.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik







