A fellebbviteli bizottság is elutasította a Kecskemét óvását, a Debrecené maradt a három pont

P.  GY. B. P. GY. B.
2025.04.28. 11:21
null
Örülhet a Debrecen (Fotó: Koncz Márton)
A Debreceni VSC labdarúgócsapata saját hivatalos oldalain számolt be róla, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Fellebbviteli Bizottsága elutasította a kecskemétiek óvását.

A kecskemétiek azért nyújtottak be óvást, mert megítélésük szerint a debreceni Vajda Botond jogosulatlanul szerepelt a két csapat március végi mérkőzésén. A KTE úgy vélte, hogy miután a Loki játékosa az Írország elleni március 23-i U21-es válogatott meccs előtt sérülésre hivatkozva visszatért a DVSC-hez, négy nappal később a FIFA szabályozásával ellentétesen pályán volt a Kecskemét elleni bajnokin. 

A KTE arra hivatkozott az óvásában, hogy a FIFA szabálya szerint öt napot ki kellett volna hagynia a játékosnak ilyen esetben.

 

 

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
9 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34
Ezek is érdekelhetik