Az ETO felajánlotta a kupameccs jegybevétele felét a Pilisnek

M. D.M. D.
2025.10.06. 14:14
null
Fotó: Török Attila
A Pilisi labdarúgó klub hétfő délelőtti közleményében mondott köszönetet Mol Magyar Kupa ellenfelének, az ETO FC-nek, ugyanis a győriek nagylelkű segítséget nyújtanak a vármegyei elsőosztályú csapatnak.

Az új lebonyolítás továbbra sem az alacsonyabb osztályú klubok kedvence – mint ismert, a Mol Magyar Kupa negyedik fordulójában a hazai pálya előnyét a sorsolásnál előbb kihúzott csapat élvezheti, nem az alsóbb osztályban szereplők –, ugyanakkor az ETO FC tett róla, hogy a vármegyei első osztályban szereplő, október 29-én Győrbe látogató Pilisi LK-nál mindenkinek mosolyra húzódjon a szája.

A pilisiek közleményükben nyilvánították ki köszönetüket, hogy az „értelmetlen szabályok” ellenére a labdarúgás iránti szeretet népszerűsítése a cél, és hogy maradandó élményekkel gazdagodjon minden résztvevő. Az ETO vezetősége felajánlotta a mérkőzés jegybevételének ötven százalékát az utazás költségeinek fedezésére, a vendégöltözőt úgy készítik elő a Pilisnek, mintha NB I-es klub érkezne a stadionba, a találkozó után pedig a játékosokat és a vezetőséget is közös vacsorára hívták.

 

Legfrissebb hírek

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
17 órája

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
20 órája

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Az alkalmazkodókészség tűnik Efraín Juárez legfőbb erényének

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 10:04

Szertefoszlott szkepticizmus – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 23:12

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 18:51
Ezek is érdekelhetik