Szektorbezárást kapott az Újpest a derbi után

Kifogásolta egyes Újpest-szurkolók viselkedését az MLSZ (Fotó: Török Attila)
A Magyar Labdarúgó-szövetség szektorbezárásra büntette az Újpest FC-t szurkolóinak a Ferencváros elleni derbin tanúsított magatartása miatt – számolt be róla a lila-fehérek Facebook-oldala.
Az Újpest Facebook-oldalán az olvasható, hogy a Ferencváros elleni mérkőzésen „elhangzott rigmusok és pirotechnikai eszközök használata, valamint a korábbi felfüggesztett büntetés miatt” a következő, ETO FC elleni hazai mérkőzésen nem nyithatják meg a Szusza Ferenc Stadion D4-es szektorát.
Hozzáteszik, amennyiben a következő mérkőzéseken újból rasszista, vagy kirekesztő rigmusok hangzanak fel az újpesti szektorokban, az MLSZ zárt kapus büntetést szab ki a klubra.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik







