Az Újpest idegenben nyert a Veszprém ellen a férfi futsal NB I-ben

A lila-fehérek nyerték a Veszprém elleni rangadót (Fotó: ujpestfc.hu)
A férfi futsal NB I felsőházi rájátszásának 8. fordulójában az Újpest 2–1-re legyőzte a Veszprémet csütörtök este.
A forduló rangadóján a Veszprém szerezte meg a vezetést Hadházi Sándor találatával, de a lila-fehérek előbb egyenlítettek Suscsák Máté révén, majd Hadzsi Máté a győzelmet jelentő gólt is megszerezte csapatának.
Az Újpest ennek a sikernek köszönhetően tovább növelte előnyét a felsőházi rájászásban, és már hat ponttal előzi meg a második helyezett, egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Nyíregyházát és az ugyancsak 20 pontos Veszprémet.
FÉRFI FUTSAL NB I, RÁJÁTSZÁS
FELSŐHÁZ, 8. FORDULÓ
Veszprém–Újpest 1–2
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik





