Labdarúgó NB II: újra pályára lép a másodosztályú ligaválogatott

www.mlsz.hu www.mlsz.huwww.mlsz.hu www.mlsz.hu
2010.04.05. 14:01
Címkék
Április hetedikén újra pályára lép a Mátyus János által vezetett NB II-es labdarúgó-ligaválogatott.

Márciusban Egerben vendégszerepelt az NB II-es ligaválogatott, hiszen a csapat megalakításakor egyértelműen a vezetők céljai között szerepelt, hogy a másodosztály legjobbjai olyan vidéki fellegvárakban lépjenek pályára, ahol az utóbbi időben a futball egy kicsit a háttérbe szorult.

Egerben több száz néző és gyerek előtt került sor a mérkőzésre, ezúttal pedig a Csongrád Megyei Labdarúgó-szövetség meghívására a Szeged melletti Kisteleken hasonló feladat vár a Mátyus János által vezetett együttesre.

A találkozón, amelyre április 7-én, szerdán kerül sor, Csongrád megye válogatottja lesz az NB II legjobbjaiból kialakított alakulat ellenfele. A szervezők sok érdeklődőt várnak abban bízva, hogy Szegednek és térségének labdarúgása a közeljövőben új lendületet kaphat.

Az NB II-es válogatott tagjai kedd délelőtt találkoznak az MLSZ székházában, ahonnan egyenesen a meccs helyszínére utaznak.

Legfrissebb hírek

Ódákat zeng Mbappé teljesítményéről az RMC Sport szakkommentátora

Foci vb 2026
1 perce

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
31 perce

Szép Balázs finalista a budapesti öttusa-vk-döntőn

Egyéb egyéni
44 perce

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
44 perce

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
45 perce

MotoGP: Raúl Fernández nyerte az asseni sprintversenyt

Egyéb autó-motor
1 órája

A spanyolok két játékosukat is elveszíthetik a vb hátralévő időszakára

Foci vb 2026
1 órája

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik