NB II: ütköztek, mentőt kellett hívni a keddi edzésre
Mentővel szállították kórházba Benkő-Bíró Norbertet, a Szigetszentmiklós fiatal játékosát a kedd délelőtti edzés végén – írja az NB II-es labdarúgóklub hivatalos honlapja.
Benkő-Bíró Norbert a tréningen ütközött Vágó Leventével, és a szemöldöke felett felrepedt a bőr a fején. A sebet össze kell varrni, ezért a mentők kórházba szállították a fiatal védőt.
Legfrissebb hírek

Egy góllal nyert idegenben az FTC és a Balatonfüred is
Kézilabda
2026.04.25. 21:04
Ezek is érdekelhetik







