NB II: újabb játékos távozhat Kazincbarcikáról
Sigér Ákos után Engel Alex is távozhat a labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcikától – tudta meg a Nemzeti Sport Online.
A korábban a Debreceni VSC-ben, a Vasasban és Mezőkövesden is futballozó Engel Alex előrehaladott tárgyalásokat folytat egy másik klubbal.
A 25 éves középpályás 23 bajnokin lépett pályára a nemrég véget ért szezonban a másodosztályban, és két gólt szerzett.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







