Dinamo: Dzsudzsákot megviselte Petrescu távozása
Dan Petrescu, a Dinamo Moszkva labdarúgócsapatának kedden menesztett vezetőedzője a román Sportnak elmondta, játékosai közül Dzsudzsák Balázst viselte meg legjobban a távozása.
„Örömöt jelent a távozás miatti szomorúságomban, hogy felemelt fejjel búcsúzhattam, úgy, hogy a csapattal jó kapcsolatot ápoltam. Többen is sírtak a hír hallatán. Dzsudzsák Balázstól érzelmes üzenetet kaptam, mikor távoztam, őt viselte meg a legjobban a menesztésem. Tudatta: reméli, hogy egy nap ismét velem dolgozhat, és jókívánságait küldi – valamint abban is reménykedik, hogy gondolok rá, ha más klubhoz kerülök” – idézi Petrescut a Sport.
Petrescu utódja a Dinamo Moszkva kispadján Sztanyiszlav Csercseszov lett. A Dinamo távozó edzője reméli, hogy legkésőbb a nyári szünetben új csapatot talál magának.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik








