A német második ligás 1860 München magyar labdarúgója, az első csapat keretéből a napokban kitett Király Gábor megerősítette: valóban kapott ajánlatot az angol Fulhamtől.
„Igen, tudok róla, de én a munkámra összpontosítok. Nekem szerződésem van az 1860 Münchennél, úgyhogy minden a két klub egyezségén múlik – idézi Király Gábort a Sky Sport Newsra hivatkozva a sportal.de. – Természetesen védeni akarok, ez nem vitás. A jelenlegi helyzet pedig nem jó, továbbra is az amatőröknél vagyok."
Mint beszámoltunk róla, Király az 1860 München legutóbbi bajnokiján konfliktusba került csapattársával, Gary Kagelmacherrel, és nemcsak a játékvezető büntette meg (sárga lap), hanem a klubvezetők is: kitették a müncheniek első csapatának keretéből.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik






