Szoboszlai, Kerkez és Pécsi is lerótta kegyeletét Diogo Jota előtt

Szoboszlai Dominik és a Liverpool másik két magyarja, Kerkez Milos és Pécsi Ármin is lerótta kegyeletét Diogo Jota és fivére, André Silva előtt (Fotó: Liverpool FC/Fb)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) címvédő Liverpool FC három magyar légiósa, Szoboszlai Dominik és a két nyári szerzemény, Pécsi Ármin és Kerkez Milos is lerótta kegyeletét a múlt héten, tragikus autóbalesetben elhunyt csapattársuk, Diogo Jota és annak testvére, André Silva előtt, erről a Liverpool közösségi oldala tett közzé fotókat.
A három magyar labdarúgó nem vett részt Jota szombati temetésén a portugál labdarúgó szülőhelyén, Gondomarban, ezért, most az Anfield közelében lévő emlékhelynél búcsúztak el a 28 évesen elhunyt portugál támadótól.
Legfrissebb hírek

Kovács Dániel: Nem akartam két szék között a pad alá esni
Légiósok
2026.06.18. 12:45

Az MTK-játékos távozását is bejelentette a Komárom
Légiósok
2026.06.17. 15:26

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16

Cipruson folytatja a Nyíregyháza kapusa – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 18:19
Ezek is érdekelhetik








