Olimpia: Babos megnyerte az első játszmát, Radwanska kiesett
Ismét esik az eső Wimbledonban, ezért a külső pályákon újra félbeszakadtak a mérkőzések a londoni olimpia tenisztornájának vasárnapi játéknapján.
A magyar lány kezdte jobban a mérkőzést, és míg ő három bréklehetőségéből egyet kihasznált, addig kazah ellenfele két fogadóesélyt kihagyott, így Babos 4:1-re ellépett, és miután egyikük sem hibázott, 5:4-nél a szettért adogathatott. 40–15-nél két játszmalabdához jutott, és 38 perc után 6:4-gyel behúzta az első felvonást.
Egyesben már csak Babos van versenyben, Szávay Ágnes szombaton kiesett.
Egyedül a behúzható tetővel ellátott centerpályán zajlik a játék, az első mérkőzésen nagy meglepetésre a német Julia Görges három játszmában legyőzte a végső sikerre is esélyes, második helyen kiemelt Agnieszka Radwanskát. A lengyel teniszező három hete döntős volt a wimbledoni tornán.
| EGYES, 1. FORDULÓ |
| Görges (német)–A. Radwanska (lengyel, 2.) 7:5, 6:7, 6:4 |
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



