Szávay Ágnes egyesben az első fordulóban kiesett a női teniszezők versenyében a londoni olimpián, ám talált pozitívumot is a brit Elena Baltacha elleni mérkőzésében.
„Az első szettben abszolút nem volt esélyem a szerváinál, a másodikban viszont már bréklabdáig is eljutottam, és a játék színvonala is magasabb volt. Néhány fontos szituációban elvettek tőlem pontot téves ítélettel, de nem ezen múlt a meccs. Pozitív, hogy jól bírtam fizikailag. Megyek tovább, játszom majd Amerikában is, és minél több meccsem lesz, annál inkább jön vissza a rutin – mondta Szávay, aki kitért a vasárnapi páros mérkőzésre is. – Timivel nem tudtunk együtt készülni, de az ellenfélen nyilván nagyobb nyomás lesz, ők tényleg a végsőkig szeretnének eljutni. Egy ilyen párt az első körökben lehet elkapni, főleg, hogy Timi jól párosozik, nekem pedig jól ment a szerva, úgyhogy remélem, ezt vasárnap is össze tudjuk rakni.”
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


