Újabb két aranyéremmel – no meg két ezüstéremmel – gazdagodott a magyar olimpiai küldöttség kollekciója a londoni játékokon csütörtök késő délutánig. Kozák Danuta szerezte a magyar csapat hetedik, Risztov Éva a nyolcadik aranyát, a férfi kajak négyes és a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa kettős pedig ezüstjével még fényesebbé tette a napot. Élje át az újabb remek napot Szabó Miklós és a Reuters felvételei segítségével!
| NÉZZEN ÚJABB MAGYAR OLIMPIAI ÉRMESEKET, KATTINTSON A KÉPRE! |

Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




