Korolovszky nem bánt meg semmit sem

R. B. B.R. B. B.
2004.12.19. 21:02
Címkék
A nemzeti együttestôl távol került, Korolovszky Gábor mégis elégedett a pályafutásával (Fotó: M. Németh Péter)
A nemzeti együttestôl távol került, Korolovszky Gábor mégis elégedett a pályafutásával (Fotó: M. Németh Péter)
A nemzeti együttestôl távol került, Korolovszky Gábor mégis elégedett a pályafutásával (Fotó: M. Németh Péter)
A nemzeti együttestôl távol került, Korolovszky Gábor mégis elégedett a pályafutásával (Fotó: M. Németh Péter)
A nemzeti együttestôl távol került, Korolovszky Gábor mégis elégedett a pályafutásával (Fotó: M. Németh Péter)
A nemzeti együttestôl távol került, Korolovszky Gábor mégis elégedett a pályafutásával (Fotó: M. Németh Péter)
Megfordult a Real Madrid B csapatában, illetve a szintén spanyol Toledo együttesében, itthon pedig futballozott - többek között - a Ferencvárosban, az MTK-ban, és az Újpestben is. Ha valaki számára eddig nem derült volna ki, annak eláruljuk, Korolovszky Gáborról van szó, aki 2003 ősze óta a ciprusi Omonia Nicosia csapatában játszik.
"Nagyon jól érzem magam Nicosiában, az egyetlen problémám, hogy egy húzódás miatt nem léphettem pályára az utóbbi hetekben - mondta lapunk érdeklődésére az ötszörös válogatott hátvéd. - A vezetők is elégedettek velem, szóval abszolút nem bántam meg, hogy ide igazoltam."
Korolovszky Gábor hozzátette: a bajnokság kezdete előtt az aranyérem megszerzése volt az álmodott cél, igaz egyelőre ettől elmaradnak, mert az Omonia csak a középmezőnyben foglal helyet. A hátvéd azonban leszögezte, természetesen nem adják fel, és mindent megtesznek azért, hogy legalább nemzetközi kupaszereplést érő helyen végezzen a csapat.
A kérdés az: vajon Korolovszky Gábor 25 évesen Ciprusról hová juthat még el?
"Arról természetesen szó nincs, hogy Cipruson szeretnék megöregedni, de mivel jól érzem magamat az Omoniánál, egyelőre nem gondolok arra, hogy máshová igazoljak - mondta a légiós. - Azt nem mondanám, hogy a ciprusi futball erősebb a magyarnál, igaz, nem is gyengébb, de a labdarúgást körülvevő hangulat különbözik a hazaitól, és persze pozitív irányban. Igyekszem figyelni az otthoni eseményeket is, tudom, a Ferencvárosnak most nagyon jó csapata van, de talán a legjobb ciprusi együttesek felvennék a versenyt a magyar bajnokkal."
Legfrissebb hírek

Mexikói szurkoló a világ legmenőbb farkaskutyája – Fotó

Foci vb 2026
1 perce

Az első tornáját nyerte meg Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
25 perce

Bemutatkozik Anglia piros felsője – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
34 perce

Nemcsak kezelt, kacsintott is: így üdvözölte a spanyol királyt Pau Cubarsí – fotó

Foci vb 2026
34 perce

Ódákat zeng Mbappé teljesítményéről az RMC Sport szakkommentátora

Foci vb 2026
43 perce

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
1 órája

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
1 órája

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik