A magyar labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 2–0-s vereséget szenvedett Norvégia ellen: Egervári Sándor szövetségi kapitány szerint ellenfelünk egészen speciális futballt játszik, és mi bután futballoztunk ellene.
„Egészen speciális futballt játszanak a norvégok, mi pedig bután futballoztunk ellenük. Ahelyett, hogy a földön játszottunk volna, a levegőben próbálkoztunk a magas emberek ellen, remélem, legközelebb jobb és okosabb játékkal tudjuk majd megörvendeztetni szurkolóinkat. Természetesen annak örülünk, hogy a nézők hátrányban is kitartottak mellettünk, és végig buzdították a csapatot, és ezt köszönjük nekik" – nyilatkozta Egervári Sándor szövetségi kapitány az M1 televíziónak adott interjúban.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





