Válogatott: az újpesti szélső ismét meghívót kapott
A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest a hivatalos honlapján közölte: Simon Krisztián ismét meghívót kapott Pintér Attila szövetségi kapitánytól a válogatott összetartására. A lila-fehérek 22 éves szélsője ezen a héten is ott volt Telkiben a nemzeti csapattal.
A válogatott január 13-án és 14-én is találkozik Telkiben, Pintér Attila egy-egy edzést vezényel a keretnek, amelyben ezúttal is ott lesz Simon Krisztián, az Újpest futballistája.
A válogatott január 13-án és 14-én is találkozik Telkiben, Pintér Attila egy-egy edzést vezényel a keretnek, amelyben ezúttal is ott lesz Simon Krisztián, az Újpest futballistája.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





