Válogatott: Szatmári Lóránd ismét meghívót kapott
Pintér Attila, a magyar válogatott szövetségi kapitánya ismét meghívta a keretbe Szatmári Lórándot, a PMFC futballistáját.
A keret tagjai január 13-án, hétfőn 9 órakor találkoznak a Magyar Labdarúgó-szövetség edzőközpontjában.
Szatmári Lóránd a pmfc.hu-nak elmondta: nagyon örül az újabb meghívónak, hiszen rendkívül élvezte a Telkiben töltött két napot, bár kicsit fárasztó volt számára, hogy Pintér Attila a pihenő után rögtön napi két edzést is vezényelt.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





