A magyar labdarúgó-válogatott Izland elleni második Európa-bajnoki mérkőzése előtt Orbán Viktor miniszterelnök találkozott a helyszínen dolgozó újságírókkal. A politikus örülne az egy pontnak is az izlandiak ellen.
„Néztünk ki már rosszabbul is. A becsület már megvan. Én már örülnék ma az egy pontnak. Aztán majd meglátjuk, hogy továbbjutunk-e. A becsületen túl ma hőssé válhatnak a fiúk, ha győznek. Eddig mindig minket rúgtak oldalba, most eljutottunk odáig, hogy tartanak tőlünk” – mondta Orbán Viktor az újságíróknak rendezett ebéden.Orbán Viktor az újságíróknak rendezett ebéden.
„Még nem értünk el semmit, de már vagyunk valakik, és ez nagy szó” – tette hozzá a miniszterelnök.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Meglepő kérdést kapott mérkőzés közben Lionel Messi
Foci vb 2026
2026.06.11. 09:25
Ezek is érdekelhetik





