Marco Rossi is megemlékezett Garami Józsefről

Marco Rossi öt mérkőzésen vezette csapatát Garami József ellen (Fotó: Szabó Miklós)
Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya is üzent a közösségi oldalán Garami József halála után.
Klubok és a magyar futballban dolgozók rótták le kegyeletüket Garami József előtt, aki 86. életévében hunyt el.
Kedden délután Marco Rossi szövetségi kapitány is üzent a saját hivatalos Facebook-oldalán.
„Nagyon sajnálom Garami József elvesztését! Nagyszerű edző volt, de még ennél is fontosabb, hogy kivételes ember is. Őszinte részvétem a szeretteinek. Nyugodjon békében!” – írta a kapitány.
Rossi és Garami 2012 és 2015 között ötször találkozott az NB I-ben, és az öt mérkőzés közül négyet az MTK nyert meg, egyszer pedig döntetlen született.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




