Az írek elleni vereséggel zárta az évet a magyar női labdarúgó-válogatott is

2025.11.29. 15:05
null
Fotó: valogatott.mlsz.hu
A férfiakhoz hasonlóan az írek elleni 3–2-es vereséggel zárta az évet a magyar női labdarúgó-válogatott is.

 

A magyar szövetség közösségi oldalának beszámolója alapján Szarvas Alexandra szövetségi kapitány együttese szoros mérkőzést játszott a magasabban jegyzett, A-ligában szereplő Írországgal Marbellán. A mieink góljait a 18 éves Vincze Borbála, valamint Kaján Zsanett szerezte, előbbi első válogatott találatát jegyezte.

Ez a találkozó volt a magyar csapat utolsó mérkőzése a 2026-os világbajnoki selejtezők előtt, amelyben Andorrával, Azerbajdzsánnal és Észak-Macedóniával csap össze a C ligában.

LABDARÚGÁS
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Magyarország–Írország 2–3
A magyar gólszerzők: Vincze, Kaján
 

 

Legfrissebb hírek

Női labdarúgó-vb-selejtező: Hollandiával játszik a magyar válogatott

Magyar válogatott
2026.06.18. 13:33

Az Európa-bajnokot is megkaphatja a magyar női labdarúgó-válogatott

Magyar válogatott
2026.06.17. 17:07

Fölényes győzelemmel zárt a magyar válogatott a női labdarúgó-vb-selejtezőben

Magyar válogatott
2026.06.09. 21:24

Győzelem Azerbajdzsán ellen, a magyar női labdarúgó-válogatott feljutott a B-ligába a vb-selejtezőben

Magyar válogatott
2026.06.05. 17:53

Keretet hirdetett az Azerbajdzsán és Andorra elleni mérkőzésekre Szarvas Alexandra

Magyar válogatott
2026.05.26. 16:16

Csiszár Henrietta: Különleges és felemelő érzés az Inter csapatkapitányának lenni

Olasz labdarúgás
2026.05.09. 07:27

Jó úton járunk, de szemléletváltás kell a fejlődéshez – Szarvas Alexandra látja, mire lenne szükség a magyar női futball felzárkóztatásához

Képes Sport
2026.05.03. 10:47

Tíz év után vághat vissza a Honvéd a Ferencvárosnak a Női Kupa döntőjében

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 09:42
Ezek is érdekelhetik