Továbbra sincs új befektető

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.06.19. 19:58
Címkék
Mint a Messiást, úgy várták az új befektetőt Kispesten&Mint azt Koncz László, a Kispest Honvéd tulajdonosa és egyben ügyvezetője lapunk első megkeresésére elmondta, 24 órán belül eldől, érkezik-e új befektető (vásárló?) a patinás múltú klubhoz.
"Létezik egy határidő, ez pedig csütörtök déli tizenkét óra – adott tájékoztatást az ügyről Koncz László. – A befektetni szándékozónak eddig az időpontig kell átutalnia egy bizonyos összeget a káefté számlájára, vagy bemutatnia a pénzmozgást igazoló számlakivonatot. Amennyiben realizálódik az üzlet, akkor nevesíthetjük a vásárolni szándékozót, addig azonban mind a két félnek jobb, ha a befektető neve nem kerül nyilvánosságra.”Információink szerint a tranzakció mögött egy, a futballban kevésbé ismert vállalkozó, Balogh Ferenc, illetve egy befektetői csoport áll, akik az átutalásra kerülő több száz millió forint ellenében teljesen magukénak tudhatnák a kft.-t. Nos nem kellett a fent említett időpontig várni…"Üzleti partnerünk írásban közölte, jelenleg nem kíván üzletrészt venni a klubnál, a pénzt ebből kifolyólag nem is tette a számlánkra – mondta még szerdán délután Koncz László. – Úgy nyilatkozott, hogy júliusban visszatérhetünk az üzletre, de a személyes véleményem az, hogy ez a szerződés meghiúsult. A kialakult helyzetben biztos, hogy új játékost nem igazolunk. A lejárt szerződésű labdarúgók közül Füzi Krisztiánt és Udvarácz Milánt meg akarjuk tartani, a biztosan távozók helyére pedig a kispesti utánpótlás tehetségesebbjei kerülnek.”A felvetésre, miszerint a napi problémák megoldására nem lesznek-e kénytelenek megválni egy-két értékesebb játékostól, a tulajdonos úgy válaszolt: "…erre csak végső esetben kerülhet sor. Egyelőre nincs más dolgunk, mint felkészülni a szombati Intertotó-kupa-mérkőzésre a litván Vilnius ellen. Ezt a találkozót egyébként a francia Sochaux vezetői is megtekintik, a párharc győztese ugyanis a franciákkal találkozik”.A kupameccset szombaton 18 órakor rendezik az FTC-stadionban, a találkozóra jegyek vásárolhatók elővételben a Bozsik-stadionban csütörtökön és pénteken 10 és 18 óra között.
Legfrissebb hírek

Felkészülés: nem bírt egymással az Újpest és a kolozsvári Universitatea

Labdarúgó NB I
26 perce

A volt MLS-játékos beszólt Bielsának és Mourinhónak is

Foci vb 2026
29 perce

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
38 perce

Felkészülés: a Nyíregyháza kétgólos vereséget szenvedett a Wolfsbergtől

Labdarúgó NB I
55 perce

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
1 órája

Újra a németek meccsén működik közre a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
1 órája

A potyázó Muslera elnézést kért a vb-n nyújtott teljesítménye miatt

Foci vb 2026
1 órája

Márton Richárd Eb-szintet úszott 200 pillangón

Úszás
1 órája
Ezek is érdekelhetik