Magyar bronz az első napon

HAVASRÉTI BÉLAHAVASRÉTI BÉLA
2002.06.22. 22:24
Címkék
Szombaton Győrött bábeli nyelvzavar uralkodott a Magvassy Sportcsarnokban. 21 ország 53 csapata, mintegy harminc versenyzőjével jelent meg a 24. Klubcsapatok Európa-bajnokságán."Nagy öröm ez számunkra, mivel az elmúlt évi törökországi Eb-n mindössze csak tizenöt csapat vett részt. Itt, Győrött viszont a kontinens valamennyi, e sportágban jelentős szerepet játszó nemzetének – franciák, olaszok, jugoszlávok, horvátok, oroszok és a többiek – csapata jelen van. A verseny különlegességét az adja, hogy nincs súlycsoporthatár, így még izgalmasabbak a küzdelmek. Szombaton, az első versenynapon a junior és a női számok kerültek megrendezésre. Hazánkat négy csapat képviseli a kontinensbajnokságon, és külön öröm számunkra, hogy a szombati napon a kecskeméti Topp Kios karatecsapata harmadik helyet szerzett” – tájékoztatott Varga József, a Magyar Karateszövetség alelnöke, a szervezőbizottság elnöke.Délután a döntők előtt került sor az Eb ünnepélyes megnyitójára, amelynek látványos, de kissé elhúzódó műsorszámai miatt jelentősen csúszott a verseny.
Legfrissebb hírek

Országúti kerékpáros ob: Zsankó Petra az időfutam után a mezőnyversenyben is győzött

Kerékpár
4 perce

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
17 perce

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
31 perce

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
44 perce

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
49 perce

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
59 perce

Videó: Cristiano Ronaldo nem állt meg az újságíróknak, de röviden reagált a Kolumbia elleni döntetlenre

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: nyolcadik lett a magyar válogatott

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik