Amerikanizált görögök

POLGÁR LÁSZLÓPOLGÁR LÁSZLÓ
2002.07.28. 21:58
Címkék
A vasárnap délután öt órától megtartott technikai értekezlettel lényegében megkezdődött a B-csoportos baseball Európa-bajnokság programja Nagykanizsán, melyre Aldo Notari, az Európai Baseballszövetség elnöke is hivatalos volt. A mérkőzések hétfő reggeltől kezdődnek, míg a kontinensviadal hivatalos megnyitóját délután négykor tartják a Torony Szőnyegház-Thury baseballcsapatának otthont adó pályán.A magyar válogatott a második csoportba került a sorsolás során, ahol Romániával, Szlovákiával, Görögországgal és Bulgáriával kell megmérkőznie az elődöntőt érő első két hely egyikéért. A másik ágon Ukrajna, Moldova, Fehéroroszország, Szlovénia és Jugoszlávia játszik a legjobb négy közé kerülésért. A "magyar csoport” érdekessége, hogy a görög nemzeti együttes huszonkét honosított amerikaival érkezett, no meg nem titkoltan az A-csoportba jutás kiharcolásának céljával, nem lesz tehát könnyű dolguk Huszti György szövetségi kapitány játékosainak.Az Eb programját két pályán bonyolítják le a dél-zalai városban, hogy a rangos rendezvény során minden zökkenőmentesen alakuljon. A centerpálya teljesen megújult a kontinensviadalra, elősegítve ezzel is a kilátogató érdeklődők minél tartalmasabb szórakozását.
Legfrissebb hírek

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
1 perce

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
2 perce

MotoGP: Raúl Fernández nyerte az asseni sprintversenyt

Egyéb autó-motor
30 perce

A spanyolok két játékosukat is elveszíthetik a vb hátralévő időszakára

Foci vb 2026
33 perce

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
57 perce

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
1 órája

F1, Osztrák Nagydíj, időmérő

F1
1 órája

Horváth Csaba: Csak úgy megy, ha ugyanannyira vagyunk motiváltak

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik